Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Edgar Cayce před 80 lety předvídal Putinovu roli v současných událostech - Buck Rogers PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Říjen 2015 16:16
„Spící prorok“ viděl v Rusku naději: prvek, který světu poskytne zdravý rozum, duchovní vedení a možná i jakýsi nový trend v náboženství. Už tehdy totiž předvídal morální pád Západu. Ze současné situace je zřejmé, že nebyl daleko od pravdy.
Celý článek...
 
Cobra - Interview s Cobrou, 13. října 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 20 Říjen 2015 19:49
Untwine: Existují na povrchu Země organizace lidí, kteří podporují Událost na éterické a astrální úrovni?
Cobra : Něco se připravuje, ale není to ještě hotové.
Celý článek...
 
Tetráda Krvavých úplňků PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 16:45
Z mnoha aktuálních materiálů, které se již nějakou dobu objevují víme, že současné období je opravdu významné. Je to jednak  silná energetická vlna, která byla již od nejméně jara očekávána. Silné gama záření, na Zemí proudí, Zemi obepíná a tudíž také veškeré lidstvo je touto vlnou zasaženo a ovlivňováno již od planetárního zarovnání 15.8.. A nyní ještě přijde její zesílení v podobě tzv. Vlny X, jak ji někteří nazvali. Je to vše vpravdě energie obrody, energie povýšení (ve smyslu růstu kvality vědomí. Je ovlivňována naše DNA (což je základ našeho lidství i Božství ve fyzických tělech).
Celý článek...
 
Petra Nel - Horoskop na období od 21.9. – 4. 10. 2015 - Osud světa PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 15:42
I z astrologického pohledu na uspořádání planetárních aspektů a z toho vyplývajících energií vyplývá výrazný význam současného období. Ve svém horoskopu pro tento týden to krásně popisuje i astroložka Petra Nel, když také podtrhuje duchovní význam vlivů těchto energií na náš vývoj a možnosti a ukazuje i duchovní aspekty této významné křižovatky na níž se nacházíme i při použití krásné metafory. - (pozn. redakce)
Celý článek...
 
Cobra - Interview s Cobrou – Úvod do dějin odhalení, Srpen 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 13:06
Po měsíci opět nový rozhovor s Cobrou, který dělá nová redaktorka, Lynn. Rozhovor dostal novoou podobu v tom, že má dvě části, kdy v první odpovídá na běžné aktuální otázky, ve druhé části  Lynn klade otázky ve vztahu k dějinám lidstva, k významu a postavení ženských a mužských energií a k řadě dalších duchovních skutečností. V neposlední řadě Cobra vyzývá lidi k aktivním meditacím na pomoc transformačnímu procesu, na pomoc světlu, k jeho rozšiřování a ukotvování  na planetě.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 19 z 31

Vyhledávání