Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Akce
Společná meditace na pomoc Matce Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 16:22
Milí přátelé,
rádi bychom Vás pozvali na velmi pěknou akci, kterou organizuje Markéta Selinijana z Prostějova na pomoc Matce Zemi, kterou tedy Markéta nazývá Lady Gaia. Jde o pomoc organizovanou v souvislosti s vyhrocenou a rozbouřenou situací ve světě, resp. přesněji v Sýrii (a dalších zemích). Proto ve středu 4.9. od 18:00 pořádá společnou meditaci ve svém duchovním centru v Prostějově a samozřejmě zve k účasti všechny další lidi otevřeného, láskyplného srdce k připojení se z domova.
Bližší podrobnosti k meditaci si můžete přečíst zde a dále pak také úvodní slovo Markéty k situaci (z duchovního hlediska) a poselství Matky Země / Lady Gaia si můžete přečíst zde
 
Obrazec v obilí – Paceřice u Turnova - Setkání a meditace u obrazce s Evou Puklovou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 26 Srpen 2013 14:36
Obrazce v obilí – zajímavé a často i krásné obrazce se objevují v obilních lánech již desítky let prakticky po celém světě a po dlouhou dobu jak laická tak i odborná veřejnost si kladou otázku o jejich původu. Jak již to tak bývá skupina skeptiků předpokládá a tvrdí, že jde o dílo „vtipálků“. A skutečně, některé obrazce byly opravdu vytvořeny lidmi. Jiná skupina s otevřenějším způsobem vnímání světa a života říká, že jde o dílo mimozemských civilizací, kteří takto nám předávají zprávy, minimálně o tom, že jsou. A také, i zde, dokonce i vědci (někteří) nachází dost argumentů pro toto tvrzení.
Celý článek...
 
Aktivace Portálu míru 25. srpna 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Srpen 2013 14:22
25. srpna se otevře velmi důležitý portál, který přinese silný příliv Světla do konfliktních situací na povrchu planety.
V tento den znovu dojde k další velké sextilové astrologické konfiguraci tohoto léta, podobně jako 29. července.
Celý článek...
 
Společná meditace - POJĎME SE SPOJIT!!! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Červen 2013 20:12

Milí přátelé,

Jistě již z mnoha různých zdrojů víte,že se ve dnech 5.-9.6. v luxusním hotelu The Grove ve Watfordu nedaleko Londýna, koná zasedání skupiny Bildenberg. Což je jedna z mnoha různých částí tzv. temné vlády planety, kteří by rádi zavedli onen Nový světový řád (NWO). Opět se sejdou, aby se poradili jak dál postupovat v naplňování jejich plánu.

Celý článek...
 
SEMINÁŘ "OTEVÍRÁNÍ ZÁMKŮ SRDCE" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 17 Únor 2013 20:29
Milí přátelé,

V současném období, od prosincových dnů loňského roku 2012, na naši planetu dopadá velké množství vysokovibračních energií, jakož i tzv. fotonového Světla, nabitého fotony. Dostává se nám tak obrovské příležitosti tyto energie přijímat, vč. fotonů, do našich jemnohmotných i fyzických těl. V tomto období můžeme naše životy významně posunout a pozměnit. Připravit si tak také kvalitnější, harmoničtější další vývoj.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí21222324252627282930DalšíKonec »

Strana 21 z 30

Vyhledávání