Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Země - Znovu pociťte, jaké to bývalo PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:47

Země prostřednictvím Pamely

Drazí lidé, jsem hlasem Matky Země. Nesu vás po cestě vašeho lidského života. Vnímejte mě ve svých kostech, ve svém těle, v každé buňce svého těla. Zásobuji stavební kameny vašeho lidského těla.

Nejsem však ve vás přítomna jen ve fyzické rovině, jsem taktéž energetickou bytostí, která je velmi stará. Mám energii duše, spirituální život, a jen co jste se narodili na kůži mého těla, obdařuji vás svou energií, energií Země. Má energie, energie Země, se pohybuje s těmi, co na mě žijí, tj. s veškerým lidstvem. Moje energie je vnímavá k té vaší, vstřebávám ji, učím se z ní a snažím se vám poskytnout to, co vás podpoří a je pro vás dobré.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 18. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:44

Ve snaze zabránit masám probudit se, byly všude zavedeny drakoniánské zákony. V Anglii jsou nyní mnozí zavírání za to, co bylo v minulosti považováno za svobodu slova. Vaši predátoři dělají vše, co mohou, aby lidi umlčeli. Nepovede se jim to, ale bohužel, v mezidobí to mnohé z vás zničí. Kabala vás zcela kontrolovala po miliony let, aniž jste se na něco ptali. Věřili, že jsou neporazitelní, protože až dosud jste je vždy bez reptání poslechli. Ale co bylo, bylo a je čas pohnout se kupředu a žádat, co je po právu vaše. Stali jste se jejich OTROKY, aniž jste si to uvědomili.

Celý článek...
 
Kryon - Most vědomí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:25

Tento živý channeling byl přijat ve Varšavě, Polsko, 11. května 2016

Zdravím drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Chtěl bych vám předat channeling, který může vypadat jako vědecký, ale není.

Dnes vám můj partner představil příběh nazvaný Cesta domů. Jde o channelovanou knihu, napsanou před mnoha lety. Hlavní postavou této knihy je muž jménem Michael Thomas. V průběhu celého dobrodružství je Michael pronásledován Něčím (pozn. překl.: Kryon to něco v knize pojmenoval TO). A to Něco je jeho nižší já.Takže muž v tomto příběhu je rozpolcený na dvě části jeho nižší vědomí a jeho vyšší vědomí. To je fyzika. Rád bych to vysvětlil nejlépe, jak dovedu. A předám vám nějaké informace o tom, co přijde.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – říjen 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:23

04 10. 2016

DUCHOVNÍ LOGIKA

Chci, abyste začali používat duchovní logiku – něco, co bude časem více zřejmé. Plejáďané jsou rodiče vaší oseté duchovnosti. Jednoduché. Většina Země tomu nevěří. Váš akceptovaný příběh stvoření a jeho načasování jsou stejné, ale přesto nemohou zahrnovat E. T., má-li v něj uvěřit většina. Samotná vaše představa mimozemšťanů vždy zahrnuje ty, kteří přišli, aby vás dobili či poškodili. To je vaše předpojatost a je to odraz vašeho vlastního lidského vědomí a vaší krátké historie. Děláte to vy a proto očekáváte, že totéž budou dělat i jiné formy.

Celý článek...
 
Solara - ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA LISTOPAD 2016 - ŠPIČKA HROTU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:21

Po celý rok se stále více ztenčují závoje mezi světy. Teď jsou skoro průhledné. Toto rozpouštění závojů má na nás silné účinky. Cítíme se, jako by se nám ztenčovala kůže na těle. Už nemáme pocit, že naše bytost končí na hranici naší kůže. Už se necítíme oddělení od lidstva nebo od Pachamamy, naší Matky Země.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 5 z 260

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 67 

Vyhledávání

Fotky z misí