Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Pavlína Holancová - TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ – astrologický fenomén PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:06

Astrologie pracuje s cykly jednotlivých planet a jiných těles naší Sluneční soustavy, a jejich vzájemnými aspekty. Díky tomu má poměrně přesné nástroje k předvídání a načasování událostí.

Již staré národy dokázaly na základě pozorování hvězd, ale i pohybu Slunce a Luny, odvozovat příznivou či nepříznivou ruku osudu. V tomto směru mají (symbolicky viděno) největší vliv na odvíjení budoucích událostí v našem životě právězatmění Slunce a Luny.

Celý článek...
 
Kryon - Určit, jak padnou kostky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Srpen 2017 17:15

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Sydney, Austrálie, 14. března 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Proces channelování vypadá, že je snadný. Můj partner se na něj nepřipravuje, protože jsem mu před určitou dobou řekl, že ve své buněčné struktuře může být, kdykoli v každodenním životě vždy připraven. To, co nazýváme channelingem a co představuje spojení s vyšším já, se pro něj může dít 24 hodin 7 dní v týdnu. Existují lidé, kteří tento proces vidí a říkají: „Nemůže to být pravdivé, protože channeler se nepřipravuje. Nedívá se správným směrem, nedýchá správně a nevěnuje čas tomu, aby se zbavil negativních energií.“ Říkám vám, že všechny tyto věci byly v určitou dobu správné a vhodné, ale dnes už ne. Mění se paradigma energie, mění se vztah mezi vámi a Stvořitelem. A je to možné jen díky tomu, co lidstvo dokázalo. Rád bych udělal krátké shrnutí pro ty, kteří to teď možná poslouchají poprvé. Můj partner to nechápe, ale já vidím ty, kteří to budou poprvé poslouchat později – v jiném čase. Drazí, v energii, ze které a se kterou přicházíme, neexistuje žádný čas. Vidíme potenciály a ty, kteří tohle poslouchají poprvé. Pro vás je to později, pro mě je to teď – vidím vás, drazí.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 30. července 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Srpen 2017 17:13

Boj nabírá na obrátkách. Neexistují žádné hranice, kde by se Kabala zastavila, jak se chce udržet u moci. Je to stále zřejmější i těm nejskeptičtějším z vás. Vidí lidskou rasu jako ten nejhorší odpad, který musí být ze Země odstraněn. Dívají se na vás svrchu. A přece vás využívají, abyste dělali pro ně špinavou práci a platí vás za to, že zabíjíte svou vlastní rasu. Bohužel, je dost z vás, kteří to pro ně chcete dělat. Přemýšlejte na chvíli o těch, co byli placeni, aby zorganizovali 11. září a 7. červenec a podobné události. Všichni jste měli dost času přemýšlet o obludnosti toho, co bylo provedeno. Kolik stříbrných dostali za to, že zabili svůj vlastní druh? Jak mohou ti lidé žít s tím, čím jsou vinni? Byli využiti a stále jsou využíváni. Měli by být loajální k vlastní rase.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 16. července 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Srpen 2017 17:12

Dochází k dalšímu pokroku, když byl zvednut další závoj a vy jste si více vědomi struktury kontroly. Na první pohled je to alarmující, dokud si neuvědomíte, že oni představují pouze 1% obyvatelstva Země. To se pak perspektiva okamžitě změní. Nemohou se měřit s probuzeným lidstvem a oni to vědí. Teď a stále je to na vaší odpovědnosti, otevřít oči a mysli druhých lidí. Teď je toho tolik odhaleno, že je to pouze otázka nastavit lidi správným směrem. Příslušníci Kabaly bojují sami mezi sebou. Vede je chtivost. Neuvědomují si, že si nic s sebou vzít nemohou. Používají klony, aby se infiltrovali mezi lidi a nachytali je. Výroba těchto klonů byla zdokonalena a jsou hojně používány. Kabala používá vyspělou technologii, která není lidem známá.

Celý článek...
 
Kryon - Nové světlo PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:49

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Tel Avivu, Izrael, 14. května 2017

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství přijaté v Tel Avivu, Izrael.


Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Je zde energie, které se můžete dotknout a cítit ji – je zde podle plánu. Staré duše přišly na konci dne, ke konci učení, a začínají přemýšlet o tom, co bylo řečeno [odvolává se na seminář, který proběhl během dne]. Spojeni v písni, v lásce, jsou zde bohyně, je zde laskavost, harmonie a děje se tak často, když se setkají staré duše s dalšími podobně smýšlejícími. Doprovod, o kterém jsem mluvil dříve, se změnil. Mění se s vámi a s přístupem, pochopením a moudrostí, kterou jste zde nabyli. Chci vám předat channeling o něčem, čemu se říká nové světlo a tento channeling vyplývá z toho všeho, o čem dnes mluvil můj partner.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 287

Vyhledávání

Fotky z misí