Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 24. září 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:04

Mnozí jste zaznamenali ve vzduchu vzrušení a také ho pociťujete. Vítězství je na dosah a vy to cítíte. V duši víte a cítíte, že když se spojíte, abyste meditovali a modlili se, přináší to výsledky.Pokračujte, je to vaše zbraň proti temným silám kontroly. Kabala již nemůže vládnout ze stínu. Byli odhaleni. Jejich loutky ve vládách teď ví, že byly identifikovány jako zrádci lidské rasy. Ptáte se, komu věřit? Copak nevidíte, že společně jste silnější než Kabala? Zabránili jste zmasakrování Ameriky, které Kabala naplánovala. Máte moc a schopnosti zabránit převzetí Země. 1% vás nemůže přemoci. Proti probuzenému lidstvu nemají šanci. Teď všechna sídla zla cítí, že jsou odhalena a cítí se zranitelná. Již nemají vše pod kontrolou.

Celý článek...
 
Cesta lásky 4 od 5.-8.10. - změna místa PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Čtvrtek, 28 Září 2017 08:03

Pozor změna: seminář Cesta lásky 4 od 5.-8. 10. 2017 se koná místo v Trnové v penzionu Patanka, Praha 6,  Patanka 4. Začíná se ve čtvrtek 5.10. od 19.30.

Pokud se jeste chcete přihlásit, tak volejte Míňu Noskovou, tel. 777 214 872.

 
Kryon - Stav Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:05

Tento živý channeling byl přijat v Big Sky, v Montaně, 4. června 2017

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes vám chci vyprávět jeden příběh. Je to milostný příběh, a také náhodou zahrnuje historii planety, současnost a budoucnost. Toto jsou věci, které vám chci povědět a věci, které vám chci představit. Nazvěme to, „Stav Země v červnu 2017“.

Je to milostný příběh kvůli tomu, kde začíná a jak začíná. Kdybyste se vrátili o 24 let zpátky, Kryonovy veřejné channelingy začaly v Kryonově Knize Jedna. Informace byly hlavně úvodem k posunu, o kterém jsme vám já i mnozí další začali vyprávět, že přichází. Nebyla to ode mě ezoterická informace, ale spíše něco, o čem věděli všichni předkové. Pozorovali hvězdy na obloze po tisíce let. Uvědomili si, že se hvězdy od dekády k dekádě lehce mění, a začali chápat mechanismy solárního systému a zemského oběhu kolem Slunce dlouho před moderními teleskopy.

Celý článek...
 
Hvězda Slunce "Salins" - S Lidstvem a s planetou Země začaly ve velkém měřítku změny. PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:02

Poselství  hvězdy Slunce "Salins" přijal Bogdan Маnželej (Michaele), 20 září 2017.

Zdravím tebe, Obyvateli Planety Země, Obyvateli Gaji! Jmenuji se Salins. Jsem Hvězda Slunce. Během Věků Let Evoluce Sluneční Soustavy jsem  v ní udržovala klid a řád. Já jsem posílala Vysokofrekvenční Světelné Částice (Radioaktivní), díky kterým nastalo Probuzení Vědomí různé úrovně u Obyvatel Sluneční Soustavy.

Jsem ta, koho jste mohli nazvat Srdcem... Neboť na mně závisí Existence Života ve Sluneční Soustavě. Po dlouhou dobu z pozice Lidstva (12 let) jsem byla ve Stavu Spánku. Teď můj Sen skončil a já se probudila.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 17. září 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:02

Lidstvo podniklo za pomoci meditace pozitivní akci a zabránilo tak obrovským škodám v Americe, které Kabala plánovala. Toto je pozitivní důkaz toho, že společně máte sílu, abyste zabránili zničení Země. Mohu vám říct, že to byla pro Kabalu velká rána. Mnozí z nich si teď uvědomují, že si již nemohou s lidskou rasou dělat co chtějí. Nikdy předtím neměli co do činění s probuzeným lidstvem. Uvědomují si, že jejich plány na převzetí Země budou překaženy. Mnozí z nich mají v plánu odejít ze Země za pomoci hvězdných bran, které jsou stále funkční. Jiní doufají, že najdou způsob, jak lidstvo přesvědčit, aby jim dovolilo zůstat na Zemi. Ale leopard své skvrny nezmění. Proto je to třeba vidět reálně. Časem jim můžete odpustit co udělali, ale nesmíte na to zapomenout. Vždy musíte být ve střehu pro případ, že by se opět pokusili získat nadvládu. Všechny vaše vlády jsou součástí této Kabaly. Všichni, co jsou u moci, nepracují pro dobro lidské rasy. Musí dojít k obrovským změnám, aby zavládl úplně nový způsob života, kde bude vládnout otevřenost a čestnost a spravedlnost pro všechny.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 293

Vyhledávání