Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Alita Zaurak ZPRÁVY Z NEBE - Úplněk v červnu 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 09 Červen 2017 17:54

Úplněk Slunce v Blížencích a Luna ve Střelci přináší možnost propojit svou hlubokou potřebu po naplnění vysokých duchovních ideálů s každodenní realitou...Jde o setkání božského a lidského světa - zdánlivě obtížně slučitelných a vzdálených.

Snad proto mohou chvílemi nastávat stavy určité odpoutanosti od běžné reality, momenty, kdy bychom raději chtěli být někým jiným či někde jinde - v cizokrajné, exotické realitě. Rozum však velí naopak držet se při zemi, někdy nás okolnosti či lidé k tomu přímo nutí, jakoby strhávají z nebeských výšin. Musíme otevřít oči a vidět věci tak, jak jsou, řešit aktuální problémy. Čím více oči zavíráme a snažíme se stavu snění uniknout do ideálního světa, tím drsnější mohou být tato probuzení...

Celý článek...
 
Poselství hvězd na pátek 9. června - Veronika Navrátilová PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 09 Červen 2017 07:38

Pátek bude jednoznačně patřit znamení Střelce i planetě Jupiter, jeho vládci. Půjde tedy o znásobený vliv. A teď je otázkou jestli vliv dobrý nebo špatný. Odpověď je jasná – mimořádně dobrý, takže můžete jásat:). Nejprve krátce po třetí hodině odpoledne nastává úplněk ve znamení Střelce. Děje se tak nedaleko od planety Saturn a úplněk přináší vždy zvýšené napětí, ale protože je Střelec díky svému pověstnému nadhledu vůči stresu z velké míry imunní, ve finále bude tento úplněk pozitivním jevem, jenž nám vlije do žil novou energii, naději a optimismus.

Celý článek...
 
Kryon - Nové paradigma lidské přirozenosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Červen 2017 07:28

Tento Kryonův živý channeling byl přijat v Boulderu, Colorado, 8. ledna 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je šestý a závěrečný channeling tohoto víkendu. Nebude obsahovat příliš informací nebo důležitých věcí, které byste již nevěděli. Je to channeling o našem uznání a respektu k vám. Channeling odhalující, jak vás vidíme. Bylo předáno mnoho informací o tom, čemu říkáme „lidstvo v přechodné době“. Má to několik faset. Jednou z nich je to, co vás nejvíc ovlivňuje, to, co se v současné době děje starým duším. Kdybyste úplně otočili list, mohli bychom vám předat poselství o tom, co se děje lidem, kteří se právě začínají rodit a jak budou svět vidět jinak než vy. Avšak ve skutečnosti dojde k největším změnám od lidí, kteří mají nejvíc zkušenostía těmi jste vy. A tou nejtěžší změnou je změnit paradigma životní víry.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – květen 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Červen 2017 07:27

01. 05. 2017

HLEDÁNÍ

Lidé vždy hledali Boha. Je to jednoduše stesk po domově, který odráží absenci vašeho komunikačního spojení, zatímco procházíte svou lekcí. Je to základní touha na buněčné úrovni a je společná všem lidem.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – duben 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Červen 2017 07:25

04. 04. 2017

POŽADOVANÉ MYŠLENÍ

Co to povídám? Říkám ti, že zůstaneš nešťastný, drahý, ať jsi kdokoli z čtenářů či posluchačů, dokud se nerozhodneš obrátit se dovnitř a nalézt to, co je posvátné. To vyžaduje nové myšlení mimo 3D intelektuální krabici. Vyžaduje to multidimenzionální myšlení. Je zapotřebí, abys započal proces, o kterém jsme hovořili stále dokola. Jinak budeš jednoduše tonout v dramatu, které se odehrává kolem.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 2 z 275

Vyhledávání

Fotky z misí