Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Jeshua - Spirituální význam života na Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:45

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí stejně smýšlející přátelé,

hovořím k vám já, Jeshua. Jste mí bratři a sestry. Spojuji se s vámi jako rovnocenný, nikoli jako někdo, kdo je vysoce nad vámi, nýbrž jako přítel, kamarád. Vnímejte společný zdroj, prostřednictvím něhož jsme spojeni. Vnímejte, jak mezi námi proudí život, spojení, které léčí a které nás osvobozuje.

Celý článek...
 
Jeshua - Život, vědomí a dědictví pradávného Egypta PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:44

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím z břehů Nilu! Je mi velkým potěšením být s vámi. Jako rodina se společně čas od času scházíme na různých místech a v odlišných kulturách. Je tu společné vlákno, které nás spojuje a vede. Je to vlákno života a vědomí, které se snaží na Zemi šířeji a hlouběji projevit.

Celý článek...
 
AA Michael - Planetární Nový rok. Lví brána: červenec – srpen 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:42

Posun v r. 2017 a ukotvení vyššího vědomí sjednoceného pole
Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaná světelná rodino, ve vašem roce 2017 jste dospěli do doby, kdy přinadchází velká změna. Nazveme ji Velkým posunem roku 2017. Opravdu, jak jsme řekli již dříve, rok 2017 je rokem posvátné planety Země a rokem nových začátků. Přicházející světelné kódy první poloviny roku 2017 zasily semena, umožňující, aby na Zemi nastala manifestace vědomí Nové Země.

Celý článek...
 
FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVENEC 2017 - ZŮSTAT PRAVDIVÍ A OPRAVDOVÍ ZA JAKÝCHKOLI OKOLNOSTÍ! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:40

Vstupujeme do druhé poloviny tohoto divokého, divokého měsíce, kde kolem dokola celé duality odletují připínáčky, které ji drží. To se stane, když Ony šroubky buď dál svazují lidstvo a my ztrácíme více našich svobod nebo se rozhodneme je odšroubovat a uvolnit držení duality. Výsledek záleží na nás...

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 9. července 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:38

V posledních deseti dnech vám byl ukázán rozsah pomoci, která byla poskytnuta lidstvu v zájmu Posunu. Bylo posíleno vaše spojení s Andromedany. Představili se Palladiáni a také s vámi pracovali. Sledovali jsme vaše překvapení, když se připojili Blue Aviani a nabídli vám pomoc a podporu. Portály velmi úspěšně pracují, jak mají. Teď si uvědomuješ, jak se změní energie a světlo při jejich příchodu na náš pozemek. Každý z nich má při ukotvení světla na Zemi jinou roli.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 287

Vyhledávání

Fotky z misí