Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Jeshua - Tanec s temnotou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:34

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,

já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Jsem s Vámi jako blízká duše, jsem vám roven. Přijměte mě jako svého bratra. Chci být s vámi a držet vás za ruku.  Je pro mě snazší vnímat život z vyšší a širší perspektivy, než je možné pro vás z pozemské úrovně. Smyslem života na Zemi je, že se částečně ponoříte do nevědomosti, do tíhy pozemského prostředí, a že máte tuto zkušenost zevnitř. Činit tak není jednoduché, má to však svůj smysl.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA BŘEZEN 2017 - PLÁN NOVÉ REALITY PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:28

Březen nám přinese ohromné vlny Kvantových Vln, jak na osobní úrovni, tak jako kolektivu. Už cítíme, jak se k tomu vytváří energie. Jak teď víme, nejsou všechny posuny nezbytně jednoduché a hezké. Vyžadují, abychom si neustále sundávali pokřivené brýle duality a dívali se ZA vnější zdání. Kvantová Vlna nás vyzývá, abychom dále byli naprosto ostražití k tomu, kam zaměřujeme svou pozornost.

Je zde pocit, že celá naše krajina, jak vnitřní, tak vnější, je neustále ohromně přenastavována, přestože se některé věci mohou zdát takové, jako dřív. Každý měsíc tohoto roku nám přináší více prvků, které jsou Na Řadě. Víme, že jsme již prošli kolem Bodu, ze kterého Není Návratu.

Celý článek...
 
Kryonova Kniha 10 - NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ aneb Otevřeně o nejasných časech PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Duben 2017 09:08

Milí přátelé,

s radostí vám sdělujeme, že přesně uprostřed příštího týdne, ve středu. 5. dubna, vychází další kniha z řady Kryonových knih:

       Kniha 10 - NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ aneb Otevřeně o nejasných časech

alt

Předchozí Krynova kniha měla název „Nový začátek“ Jak svým obsahem, ale již i svým názvem naznačovala, že se něco změnilo a že se lidstvo posunulo do jiné doby, do nové doby. A tato nová kniha, kterou Kryon s Leem pojmenovali „Nové uspořádání“ pak pokračuje ve výkladu vysvětlování vývoje, kterým jsme jako lidstvo, pochopitelně i jako individuální bytosti, prošli.

Celý článek...
 
Ježíš - O lásce Stvořitelově a sebelásce lidských bytostí v procesu vývoje lidské společnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Duben 2017 09:00

Drahý, rád, velmi rád, opět za tebou přicházím. Přicházím za tebou na vlnách Stvořitelovy lásky, kterou tě zahaluji a naplňuji Vnímej její barvy, její krásu, její lahodnost, harmonii. Jsou to energie tak čisté, jak jen mohou pro člověka vaší skutečnosti být zobrazeny. Jste v určitém stupni vašeho vývoje a jen do úrovně tohoto stupně rozumíte řeči energií, jen do této úrovně jste schopni vnitřně tyto energie pojmout, uchopit, vstřebat a vnímat, vědět, cítit z nich to jejich poselství, a jak vyjadřují aspekty Stvořitele. A vy, když je pak uchopíte, jste schopni ve své realitě, fyzické realitě, přinášet různé obrazy a zhmotnění těchto aspektů Stvořitelovy lásky. A je zcela lhostejno, jakým způsobem tak učiníte. Zda vás to povede k napsání krásné hudby, nebo slov k té hudbě nebo jen nějaké básně nebo namalujete obraz či vytvořit jiné umělecké dílo nebo tuto energii vložíte do myšlenek, které mohou oslovit určité, třeba ii větší množství lidí a následně pak něco ve vaší lidské společnosti změnit.

Celý článek...
 
Kryon - Odpojit vagóny s nákladem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Březen 2017 18:59

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Sydney, Austrálii, 13. října 2016

Toto poselství je posledním poselstvím ze série tří poselství s nimiž  vytváří určitý celek. A i proto Kryon v jeho závěru doporučuje všem tato poselství si znovu přečíst a vše si tak lépe spojit v celek, který předává potřebnou informaci. O která poselství šlo? Jsou to poselství nedávno námi zveřejněná: "Vyšší pravda – Nová dualita" a pak "Léčení Akášických zranění". 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Můj partner opět ustupuje stranou, aby sem mohla proudit čistá energie z druhé strany závoje. Není to to, co očekáváte. Očekáváte poselství ve vaší řeči, které pochopíte nebo třeba ne, které si později rozeberete nebo dokonce přepíšete. To, co sem však skutečně proudí, je něco fenomenálního. Vaše svolení k tomuto procesu umožňuje proudění obrovského množství něčeho, co považujete za energii. Slovo „energie“ je ošemetné, protože pro mnoho lidí může mít odlišný význam. Skutečně to není energie – je to pravda, láska, soucit, vděčnost, díky… je toho tolik. Je to rodina. Tohle je skutečně nové a vzácné. Představte si, že tohle všechno k vám právě teď proudí skrz závoj. A člověk je vyzýván, aby viděl to, co dokáže, aby rozpoznával a vnímal, ať je to cokoli, i když je to třeba něco zvláštního.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 275

Vyhledávání

Fotky z misí