Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Nahrávka semináře Cesta lásky I. ke stažení PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Středa, 08 Květen 2019 21:43

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž.

Celý článek...
 
Kryon - Setkání se svou duší PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:06

Tento živý channeling byl přijat v San José, Kalifornie, 2.-3. února 2019
                        Úvodní channeling Adironndy, který přijala Marilyn Harpe

Ach, dobrý den vám všem. Představíme se, mé jméno je Adironnda. A co se děje s naší Marilyn? Ona je jako ukazatel cesty, je vpředu před davem, prosekává džungli, čistí ji také pro vás. Ještě před třemi minutami nemohla mluvit, protože „přišla o hlas“, ale teď jsme tady pro vás zářivé a půvabné… Kdosi se jí zeptal, co by to pro ni znamenalo dostatečně milovat sama sebe tak, aby strávila několik okamžiků spojením se svou duší; takže my klademe tuto otázku vám. Co by to pro vás znamenalo dostatečně milovat sami sebe natolik, abyste strávili několik okamžiků, jeden, dva nebo třeba tři dny spojením se svou duší, spojením se svou hvězdnou matkou, spojením se svou rodinou z minulosti, se svou rodinou z budoucnosti, se svou rodinou všech dob a všech prožitků, všech zkušeností.

Celý článek...
 
Poselství andělů - Naučte se tolerovat špatnou náladu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:04

Poselství andělů přijala Magda Techetová

"Někdy se necháváte silně ovlivnit tím, jakou mají druzí lidé náladu. Je to pochopitelné, protože velká část z vás patří mezi vysoce empatické a citlivé osoby, takže je pro vás v podstatě nemožné nepocítit změnu nálady druhého člověka, zvlášť pokud se jedná o někoho, kdo je vám velmi blízký. Cítíte se být jeho náladou zasaženi a mnohdy také zranění.

V takových situacích je třeba si pamatovat, že hodný člověk nepřestane být hodný jen proto, že má špatnou náladu. I kdyby řekl nebo udělal věci, které nejsou úplně šťastné nebo radostné, neznamená to, že přestal být hodný nebo milující. Je to prostě projev jeho momentálních emocí nebo myšlenek, a s těmi občas bojuje KAŽDÝ člověk.

Celý článek...
 
Poselství od duchovní bytosti živlu vody, Cesty lásky II., Trnová, 04_05_2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Neděle, 05 Květen 2019 23:14

Na semináři Cesta lásky II. v Trnové (04.05.2019) jsme přijali poselství od duchovní bytosti živlu vody.

 

Celý článek...
 
Poselství od Saint Germaina k požáru katedrály Notre-Dame v Paříži, poselství od bytosti živlu vody a od Lady Nady. PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Neděle, 05 Květen 2019 23:12

Na Duchovní škole (25.4.2019) jsme přijali poselství od Saint Germaina k požáru katedrály Notre-Dame v Paříži, poselství od bytosti živlu vody a od Lady Nady..

Odkaz ke stažení (Dropbox): Poselstvi od Saint Germaina, bytosti zivlu vody a Lady Nady 25_04_2019.mp3

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 339

Vyhledávání