Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - Březnová rovnodennost 2017 - Nový začátek a "prázdný prostor" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Březen 2017 18:55

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Takže, milovaní, blížíte se k první rovnodennosti roku 2017. Na Severu to bude silná jarní rovnodennost a na Jihu podzimní rovnodennost. Vlna diamantového světla, která je v době rovnodennosti uvolňována, je významným okamžikem, který se chystá přinést na Zemi ještě víc osvícení a záře. Ale v tu samou dobu je zde pocit prázdnoty, pocit že se nic nehýbe kupředu, což se pak u mnoha z vás mění na frustraci, hněv a bezmoc.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 26. března 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Březen 2017 18:51

Bitva o vládu nad Zemi je bojována na mnoha úrovních. To ve vás může vyvolávat zmatení ohledně toho, co se děje. Mohu vám říct, že když padne Amerika, pro zbytek světa mnoho naděje nezbývá. Ovládnutí Ameriky začalo před mnoha lety. Viděli jste, jak každý prezident zahájil své úřadování sliby, že bude sloužit lidem, ale podívejte se na to, co jste zažili. Jenom další, jiná tvář, která opět dělá to samé. Je to dokonalý důkaz toho, že existuje skrytá moc, ovládající Ameriku, která neslouží americkému lidu.

Tajné společnosti systematicky vycucávají životní sílu z amerického lidu. Chtějí Ameriku pro sebe. Vybíjejí děti mužského pohlaví. Sami se podívejte na statistiky a budete šokováni, jak málo chlapečků přežije. Je to součást plánu na převzetí.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 19. března 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Březen 2017 18:49

Ve vašem světě je mnoho těch, kdo nechtějí vidět pravdu. Zavírají oči a doufají, že vše, co bylo odhaleno ohledně pedofilie, jednoduše zmizí. Ale nezmizí. Je nutno se tomu postavit a řešit to. Před těmi věcmi již nemůžete utíkat. Aby mohlo lidstvo pokračovat na Zemi, vy, vy všichni musíte odmítnout schvalování pedofilie. Když děláte, že to nevidíte, vlastně schvalujete, aby to pokračovalo.

V minulosti bylo zablokováno mnoho příležitostí odhalit tyto zločinné praktiky mučení a zabíjení nevinných dětí. Pan Trump je jediný člověk, který otevřeně vzal na sebe tento mamutí úkol a vidíte, co se strhlo, aby ho umlčeli a aby mu to ztížili.

Celý článek...
 
Kryon - Vyšší pravda – Nová dualita PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Březen 2017 08:20

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Brisbane 9. října 2016 

                                                 Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Jak jsem řekl již mnohokrát, vím, kde se teď nacházím. A není podstatné, zda se někdo se mnou setkává již poněkolikáté nebo poprvé. Existuje zde ovšem výchozí “lidská“ myšlenka, podle které to takhle nemůže být. Je to hlas, který jste slyšeli doteď. „Je to jen muž na židli. Jak by tu mohlo být ještě něco víc než jen ten muž na židli?“ A já vám povím, že úplně každý z vás už toto někdy zažil. Míváte jasnozřivost a intuici. Děje se vám něco, co nedokážete vysvětlit. Vy víte, že je toho zde víc. Krabice, která by prokázala duchovní rozměr lidství, se začíná otevírat. Začíná to nejprve u starých duší, těch nejzkušenějších na této planetě.

Budeme dnes hovořit o něčem, co snad ani nečekáte. Týká se to vývoje lidského ducha. A začíná to vámi! Někteří z vás posluchačů a vás, kteří jste sem dnes přišli, tomu porozumí a někteří ne. Sedíme tu před vámi na základě svobodné volby. Nejprve tedy rozpoznejte, zda je to skutečné. Číslo 2. Další je - vnímejte energii, pokud jste ji rozpoznali. A za 3. Uvědomte si, kdo k vám hovoří. Je to Rodina. Co jiného bych k tomu mohl sdělit? Já znám vás a vy znáte mne. My všichni jsme součástí toho Tvořivého Zdroje. Vaší rolí v tomto je vaše duše, která je spojená s Tvořivým Zdrojem.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ÚNOR 2017 - ŽÍT V PARADOXU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Březen 2017 08:19

Únor je cítit mnohem více jako měsíc poskytující zrození. Je zde taková intenzita, ale žádná možnost volby zastavit to, co děláme. Přesně jako když jsme vprostřed rození dítěte, nemůžeme najednou předstírat, že si užíváme běžný den a rozhodnout se, že půjdeme do kina. Musíme celou svou bytost vložit do okamžiku TADY a TEĎ. Přestože všechno je velmi intenzivní a soustředěné, najdeme tu také pocit vzpružení a velkého nadšení z blížícího se zrození, což nám dává vzpruhu.

V tomto roce se dějí mnohé věci, které jsme si dříve ani nedokázali představit. Minulý rok jsem psala, že svěrák je již na svém místě a utahuje sevření. Nyní se svěrák stává SKUTEČNĚ těsný. Musíme brzy něco udělat, abychom znovu požadovali svou svobodu, nebo nám bude odebrána. Musíme být proaktivní a nečekat než něco uděláme na to, až se věci zhorší.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 275

Vyhledávání

Fotky z misí