Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA LISTOPAD 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Listopad 2017 09:40

Sladění se a zarovnání s naším Pravým Směrem

Listopad je měsíc RESETU, nového začátku, a Znovuzrození, kdy mnoho z nás zažije Kvantové Skoky na mnohých úrovních. Ty nám umožní se osvobodit od ok, pastiček, duality tak, jako nikdy předtím. Někteří z nás jdou hluboko dovnitř svých ovládacích panelů, aby nakonec rozmontovali a rozebrali své mechanismy strachu. Je tak důležité, abychom si tyto staré strachy s sebou dál nenesli. Také budeme rozpouštět falešná omezení a druhy víry, které již jsou prošlé. Také znovu nastavujeme celý svůj vztah s penězi, abychom se naladili na větší hojnost.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – červenec - říjen 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Listopad 2017 09:24

03. 07. 2017

VĚŘTE TOMU

Světlo je dnes mocnější než kdy dřív. Pokud budete pokračovat touto cestou, světlo zvítězí. Nicméně se potýkáte s tímto: mnozí tomu nevěříte, protože ta situace byla po mnoho generací stejná. Dovolíte, aby minulost určovala budoucnost?

Celý článek...
 
AA Metatron o devátém záměru.. a příštích 9 měsících PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Listopad 2017 09:22

Milovaní,
jsem tu dnes proto, abych vám připomněl
velkolepost vašich
současných existencí a velikost volby, kterou jste učinili vy
všichni, jejichž záměrem je vzestoupit.

Celý článek...
 
Novoluní v sobotu 18. listopadu 2017 ve znamení Štíra PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 17 Listopad 2017 23:00

Novoluní nastane v sobotu 18.11.2017 ve 12:42 ve znamení Štíra. Tento den bude Slunce i Luna ve znamení ŠTÍRA!  Štír je vodní znamení, patří tedy pod živel VODY stejně jako Ryby a Rak. Štír si pamatuje stará zranění a křivdy. A toto novoluní je pomůže uzdravovat, abychom mohli začít s novým, čistým štítem.

Celý článek...
 
Kryon - Změny tří paradigmat PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 17 Listopad 2017 10:35

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Asheville, Severní Karolína, 17. června 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnešní poselství je další kapitolou lidské evoluce. O některých věcech, o kterých vám dnes povím, už jsem sice dříve mluvil, avšak ne tímto způsobem, například jsem je neočísloval a také jsem o nich nemluvil tak otevřeně, jak to chci udělat dnes. Drazí, nebyl bych tady a nechanneloval bych skrz tohoto muže na židli, kdyby nedošlo k posunu. Jinými slovy: došlo k posunu a já jsem tady. Jsem tu, abych vás vedl a připomněl vám, kým jste, kým můžete být a co se na této planetě skutečně děje – abych vám poskytl jakýsi přehled, kam se to může rozvíjet. Dnes ráno jsem mluvil o jedné dysfunkci, která byla vždy součástí lidské přirozenosti – tato dysfunkce se týká vašich odhadů budoucnosti na základě minulosti,protože energie budoucnosti je naprosto odlišná. Rád bych to teď podrobněji rozvedl, spolu s dalšími dysfunkcemi, které se začnou lepšit.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 300

Vyhledávání